anasayfa

Anasayfa Cihazlar
Anasayfa Cihazlar
ELİSA KİTLERİ , YIKAYICILAR, OKUYUCULAR
  • ELISA kitleri, ELISA’yı (Enzyme-Linked Immunosorbent Assay) gerçekleştirmek için gereken tüm reaktifleri içeren, kullanıma hazır immünoassay kitleridir
  • ELISA plaka yıkayıcıları, başarılı bir ELISA için temel bir adım olan etkili yıkama ihtiyacını karşılamak için oluşturulmuş araçlardır.
  • Mikroplaka okuyucular veya mikroplaka fotometreler olarak da bilinen plaka okuyucular, mikrotitre plakalarındaki numunelerin biyolojik, kimyasal veya fiziksel olaylarını tespit etmek için kullanılan araçlardır.
KAN SAYIM CİHAZLARI
TAM OTOMATİK KAN SAYIM CİHAZLARI
TAM OTOMATİK BİYOKİMYA CİHAZLARI
  • Hematoloji Analizörü: Otomatik Kan Hücresi Sayacı veya Hematoloji Analiz Cihazı şeklinde bilinmektedir. Ayrıca, verilen kan örneğinden kan hücrelerini otomatik olarak saymaktadır. Kan sayımı sonuçları sayısal olarak görüntüleyen bir makinedir. Bununla birlikte, WBC testine devam etmek için bu hücre sayacı iki tipte olabilir. Üç parçalı diferansiyel ve Beş parçalı diferansiyel şeklindedir.
BİNOKÜLER MİKROSKOPLAR: Binoküler mikroskop, görüntülemeyi önemli ölçüde kolaylaştırmak ve göz yorgunluğunu azaltmak için iki göz merceğine sahip herhangi bir optik mikroskoptur.
TRİNOKÜLER MİKROSKOPLAR:
ÖĞRENCİ  MİKROSKOPLARI

KİMYASAL REAKTİFLER

ANİTKORLAR

İLETİŞİM